2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst inhuur Event- en Communitymanager Joint Corridors Off-Road
Beschrijving: De Event- en Community Manager dient communities die relevant zijn voor Joint Corridors Off-Road, zoals in de regio’s, partners (green corridors), relevante stakeholders (zoals EVOFENEDEX, TLN, Railcargo) en studenten (off-road runners). Daarnaast signaleert de Event- en Community Manager kansen en knelpunten die in de communities leven, zorgt voor publiciteit en geeft input aan de Campagne- en communicatiemanager. Maximaal Euro 205.000 ex BTW inclusief eventuele verlenging
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79421200 Maken van projecten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Event- en community Manager
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 79421200 Maken van projecten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijk 1 verlenging van maximaal 1 jaar