2. Procedure
Procedure
Titel: QMMO26-4070 - Raamovereenkomst voor een professioneel beeldbank-systeem voor diverse leden van de vzw Associatie KU Leuven
Beschrijving: QMMO26-4070 - Raamovereenkomst voor een professioneel beeldbank-systeem voor diverse leden van de vzw Associatie KU Leuven
Interne identificatiecode: QMMO26-4070
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1