See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: 2024/HFB/OP/126673 - Raamovereenkomst voor het leveren van bedrukte enveloppen.
Beschrijving: 2024/HFB/OP/126673 - Raamovereenkomst voor het leveren van bedrukte enveloppen.
Interne identificatiecode: 2024/HFB/OP/126673
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30199230 Enveloppen
Aanvullende classificatie (cpv): 30199712 Gedrukte vensterloze enveloppen, 30199710 Gedrukte enveloppen, 30199711 Gedrukte vensterenveloppen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/HFB/OP/126673 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van bedrukte enveloppen
Interne identificatiecode: 1