235231-2023 - MededingingNederland-Rotterdam: Advies inzake efficiënt energiegebruik
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Energie Klus & Coach voor MKB
Referentienummer: 9-D-10054-23
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
II.1.4.
Korte beschrijving
Met de verduurzaming als een belangrijke pijler beoogt de Aanbestedende Dienst dat MKB'ers in wijken die het hardst geraakt worden door de energiecrisis structureel energie gaan besparen met als doel deze MKB'ers minder kwetsbaar te maken voor stijgende en onzekere energieprijzen én om de MKB'ers (nog meer) toekomst bestendig te maken.
De Opdracht bestaat uit verschillende onderdelen, namelijk: Energieadvies: volledig energieadvies op locatie en rapportage.Klussen: installatie van de maatregelen.Coaching: begeleiding en nazorg.  Light advies op locatie & Klussen exclusief rapportage en coaching.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 826 500,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 1
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Gebied A
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71314000 Energie en aanverwante diensten, 71314200 Energiebeheer
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Gebied A "groot gebied".
Gebied B
Perceel nr.: 2
Middelgroot gebied