II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
Kwaliteitscriterium - Naam: Open vragen / Weging: 70
Prijs - Weging: 30