235784-2026 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Ingenieursdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten
Beschrijving: Opdrachtgever is voornemens middels deze Europese aanbesteding, welke verdeeld is in zes (6) percelen, om per perceel een raamovereenkomst af te sluiten met gecontracteerde partijen. Binnen de raamovereenkomst kunnen in principe de meest voorkomende ingenieursdiensten en (steden)bouwkundige diensten worden afgenomen. 5 De opdracht omvat het afnemen van ingenieursdiensten. Om aan de behoefte te voldoen wordt de opdracht ingedeeld in de volgende percelen: Perceel 1a: Ecologie. Perceel 1b: Groen Perceel 2: Infrastructuur. Perceel 3: Verkeer en Mobiliteit. Perceel 4: Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Perceel 5: Water en Riolering De geraamde totale waarde van de raamovereenkomst vast op €7.900.000,- voor de volledige looptijd van de overeenkomst (inclusief optionele verlengingen).
Interne identificatiecode: Z.517970
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1a: ecologie
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Na afloop van de initiële periode kan de overeenkomst eenzijdig door Opdrachtgever twee (2) maal optioneel met één (1) jaar worden verlengd, waardoor de totale contractduur (inclusief verlengingen) nooit langer dan vier (4) jaar kan duren.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 1b: Groen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 2: Infrastructuur
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 3: Verkeer en Mobiliteit
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 4: Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 5: Water en riolering:
Interne identificatiecode: 6