235925-2026 - Resultaat
Nederland – Zware motorvoertuigen – Levering inzamel- en transportvoertuigen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering inzamel- en transportvoertuigen
Beschrijving: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van een achterlader, bovenlader en haakarm-kraanwagen. De levering van één achterlader, één bovenlader en één haakarm-kraanwagen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34142000 Kranen en containerladers, 34144511 Vuilniswagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 1
Beschrijving: De levering van een afvalinzamelvoertuig met achterbelading. De levering van één afvalinzamelvoertuig met achterbelading.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: 2
Beschrijving: De levering van een afvalinzamelvoertuig met autolaadkraan. De levering van één afvalinzamelvoertuig met autolaadkraan.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 3
Beschrijving: De levering van een haakarm-kraanwagen. De levering van één haakarm-kraanwagen.
Interne identificatiecode: 3