2. Procedure
Procedure
Titel: Sanitaire voorzieningen Alfa-college & DCTerra
Beschrijving: Alfa-college en DCTerra zijn opzoek naar een betrouwbare partner voor de levering van Sanitaire voorzieningen. Opdrachtnemer is in staat alle in de scope genoemde sanitaire supplies (dispensers en verbruiksartikelen) te leveren. Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het bijvullen, vervangen en verwisselen van de luchtverfrissers, dameshygiëneboxen en schoonloopmatten. Daarnaast dient het voorraadbeheer op de locaties verzorgt te worden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33771000 Papieren producten voor sanitair gebruik
Aanvullende classificatie (cpv): 33760000 Toiletpapier, zakdoekjes, handdoeken en servetten, 42968200 Automaten voor hygiënische benodigdheden, 85142300 Hygiënediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000