235961-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor wildreservaten – Inventarisatie Dassenburchten 2026-2028
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inventarisatie Dassenburchten 2026-2028
Beschrijving: De provincie Limburg bereidt voor 2025–2028 een Europese aanbesteding voor ter voortzetting van het grootschalige veldonderzoek naar dassenburchten, dat noodzakelijk is om burchtlocaties, territoria en de populatiegrootte in kaart te brengen en zo ecologisch en beleidsmatig onderbouwde keuzes te kunnen maken. Na de eerdere inventarisatie van Zuid-Limburg richt de nieuwe opdracht zich op Midden- en Noord-Limburg (circa 475 km²), waar volgens dezelfde methodiek systematisch te voet wordt geïnventariseerd. De opdrachtnemer, eventueel met onderaannemers maar met één eindverantwoordelijke partij, verzorgt coördinatie, dataverwerking en rapportage, wat moet resulteren in een uniforme, complete kaart van alle burchten inclusief classificatie en een schatting van de populatiegrootte.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92534000 Diensten voor wildreservaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000