2. Procedure
Procedure
Titel: Stad Lier: Weg- en rioleringswerken in Marnixdreef - Ravestijn - Bist - Kesselsesteenweg (ventweg)
Beschrijving: Stad Lier: Weg- en rioleringswerken in Marnixdreef - Ravestijn - Bist - Kesselsesteenweg (ventweg)
Interne identificatiecode: PPP007-3282/6161/K-23-033
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: K-23-033_1
Aanvullende classificatie (cpv): 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Er wordt een vereiste optie gesteld voor: • De aanleg van een distributieleiding drinkwater. Het gaat om de posten: • 530 t.e.m. 549. De aanbestedende overheid is nooit verplicht om een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht. Voor de andere posten worden geen opties toegestaan)