2. Procedure
Procedure
Titel: Motorhandschoenen All-season
Beschrijving: De motorhandschoenen All Season worden gebruikt om de gebruiker bescherming te bieden tegen de risico’s die ze lopen tijdens het uitvoeren van de politietaak op de motor op voornamelijk verharde openbare wegen, zowel overdag als ’s nachts. Daarnaast dienen ze bescherming te bieden tijdens de lente- en herfstachtige omstandigheden. De motorhandschoenen worden hoofdzakelijk gebruikt bij het besturen van de motor. Dit kan een lange tijd achter elkaar zijn. Ook bevinden de gebruikers zich lopend of naast de motor in het verkeer, zoals het lopend verplaatsen naar/op/van een plaats delict of calamiteit en het regelen van het verkeer. Tot slot gebruiken ze de handschoen bij het bedienen van het vuurwapen, de overige geweldsmiddelen en bij het bedienen van hun communicatieapparatuur en de apparatuur op de motor.
Interne identificatiecode: PU0042
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18000000 Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
Aanvullende classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren, 18424000 Handschoenen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000