236273-2025 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Niet-openbare Europese aanbestedingsprocedure, selectie bouwteampartners voor renovatie Cubicus
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Niet-openbare Europese aanbestedingsprocedure, selectie bouwteampartners voor renovatie Cubicus
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van bouw teamleden voor de renovatie van gebouw de Cubicus. Vanwege de aard, complexiteit en raakvlakken van de werkzaamheden, en om maximale afstemming tussen de opdrachtgever, de bouwkundige en installatietechnische adviseurs (elektrotechnisch en werktuigbouwkundig), is gekozen voor een bouwteamverband. Het Cubicus omvat verschillende bouwdelen. Het gebouw bestaat uit verschillende vleugels. Het volledige gebouw valt binnen het project. Totaal circa 7.500 m2 BVO. Het bouwteam dient integraal en slim te bedenken waarbij bouw- en installatiekosten en overlast voor de gebruikers in balans moet zijn. Dit vraagt een intensieve samenwerking tussen alle percelen en de Universiteit. Onder andere zijn de volgende ingrepen onderdeel van de renovatie: een vernieuwing van de binnenzijde buitengevel, aanpassingen / optimalisaties aan het volledige inbouwpakket het verduurzamen van de bestaande hoofdcomponenten van de installaties het integreren van een duurzaam en energiezuinig klimaatconcept. De Opdracht bestaat uit de volgende 2 Percelen: Perceel 1: Bouwteampartner bouwkundig werk (beoogd Bouwkundig aannemer) Perceel 2: Bouwteampartner technische installatiewerk (beoogd Aannemer E- en W-installaties)
Interne identificatiecode: EB-OUT 6679
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bouwteampartner bouwkundig werk (beoogd Bouwkundig aannemer)
Beschrijving: Perceel 1: Bouwteampartner bouwkundig werk opstellen van DO-TO voor architectuur, bouwtechniek, vaste inrichting en stedenbouwkundige inpassing advisering op het gebied van constructietechniek(t/m TO via constructie van UT) t.b.v. uitvoering door aannemer advisering op het gebied van duurzaamheid, circulariteit en welzijn en gezonde werkomgeving advisering op het gebied van geotechniek (fundering, bouwput, bemaling, drainage, etc) opstellen van de benodigde omgevingsvergunningsdocumenten opstellen van principes voor reiniging en onderhoud van ramen en gevels en alle overige bouwkundige onderdelen. in kaart brengen van het bestaande gebouw in een Bouw Informatie Model (BIM) waarmee de bestaande toestand en te slopen onderdelen in kaart kunnen worden gebracht uitwerken van het ontwerp in een Bouw Informatie Model (BIM). Het projectmodel zal als contractstuk worden gebruikt bij de aanbesteding van de uitvoerende partijen opstellen van een kostenraming per fase (verantwoording integrale raming ligt bij bouwkostenadviseur, die bij de architect wordt ondergebracht) – raming obv NL/SfB Nen 2634 > DO: niv 4 / TO: Directiebegroting / uitvoeringsbegroting per fase aantonen dat voldaan wordt aan projectkaders (PvE, wet- en regelgeving, budget en planning) integreren van adviezen externe adviseurs (bijvoorbeeld t.a.v. brandveiligheid, toegankelijkheid) opstellen van het ontwerp in nauwe samenwerking met deskundige medewerkers van de Universiteit Twente voeren van overleg met externe specialisten en bevoegde instanties Realisatie van gemaakte TO na goedkeuring van opdrachtgever. Opstellen technische omschrijving / werkomschrijving.
Interne identificatiecode: EB OUT-6679 perceel 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Bouwteampartner technische installatiewerk (beoogd Aannemer E- en W-installaties)
Beschrijving: Perceel 2: Bouwteampartner technische installatiewerk advies- en ontwerpwerkzaamheden t.a.v. de installatietechnische gebouwsystemen, inclusief sprinkler, gedurende alle fasen van het project tot en met de uitvoering opstellen van DO-TO t.a.v. installatietechnisch ontwerp advisering op het gebied van duurzaamheid, energieconcepten, levering van warmte en koude en welzijn opstellen van omgevingsvergunningsdocumenten in kaart brengen van het bestaande gebouw in een Bouw Informatie Model (BIM) waarmee de bestaande toestand en te slopen onderdelen in kaart kunnen worden gebracht uitwerken van het ontwerp in een Bouw Informatie Model (BIM). Het projectmodel zal als contractstuk worden gebruikt bij de aanbesteding van de uitvoerende partijen; opstellen van kostenraming per fasedocument (verantwoording integrale raming ligt bij bouwkostenadviseur van perceel 1) – raming obv NL/SfB Nen 2634 >DO: niv 4 / TO: Directiebegroting per fase aantonen voldoen aan projectkaders (PvE, wet- en regelgeving, budget en planning, installatiekosten in fasedocument) integreren van adviezen externe adviseurs (bijvoorbeeld tav brandveiligheid, toegankelijkheid) opstellen ontwerp in nauwe samenwerking met deskundige medewerkers van de Universiteit Twente voeren van overleg met externe specialisten, bevoegde instanties en/of beheerders nutsvoorzieningen Realisatie van gemaakte TO na goedkeuring van opdrachtgever. Opstellen technische omschrijving / werkomschrijving.
Interne identificatiecode: EB OUT-6679 perceel 2