236492-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten door architectenbureaus voor gebouwen – AI 2024-0135 - Inkoop architect en constructeur (architecten- en ingenieursdienst)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2024-0135 - Inkoop architect en constructeur (architecten- en ingenieursdienst)
Beschrijving: het project ‘Nieuwbouw TASC Hamerkwartier’, de nieuwbouw van een technische school in het Hamerkwartier in Amsterdam Noord. Deze selectieleidraad is bestemd voor de geïnteresseerde ondernemers die zich willen aanmelden voor de selectieprocedure van AI 2024-0135 ‘Nieuwbouw TASC Hamerkwartier De scope van de opdracht betreft het onderdeel architectonisch ontwerp inclusief constructies en coördinatie van de overige disciplines. Het is belangrijk dat al het noodzakelijke vanuit de bovenstaande projectscope met elkaar wordt afgestemd. Dit betreft ontwerp- en adviesdiensten op tenminste de volgende onderdelen: Uitwerken/opstellen van: Ruimtelijk ontwerp; in nauw overleg met de gebruiker en de opdrachtgever; Bouwkundige uitwerking; Constructieve uitwerking; Uitwerking in BIM tot en met de besteksfase; Duurzaamheid en energiezuinigheid; Implementatie van circulair bouwen; Een STABU-Bestek.
Interne identificatiecode: AI 2024-0135
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000