23650-2024 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur – CP ECA - ondersteuning bij de implementatie van de landschapsvisie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: CP ECA - ondersteuning bij de implementatie van de landschapsvisie
Beschrijving: zie bestek
Interne identificatiecode: 02761
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 02761 - 1
Interne identificatiecode: 1