236702-2024 - Mededinging
België – Sorteer- en zeefmachines – LEVEREN VAN EEN MOBIELE TROMMELZEEF
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: LEVEREN VAN EEN MOBIELE TROMMELZEEF
Beschrijving: Middels deze overheidsopdracht zoekt ILvA een leverancier voor een mobiele trommelzeef. Het betreft een levering met aankoop. Het betreft geen raamovereenkomst. De levering gebeurt op de biomassahub van ILvA (Dagmoedstraat 105 te 9506 Geraardsbergen).
Interne identificatiecode: YO/2024/06
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 43411000 Sorteer- en zeefmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: YO/2024/06 - 1
Interne identificatiecode: 1