Soort aanbestedende dienst Ander type: Universitair ziekenhuis
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leveren, plaatsen en in dienst stellen van Flowcytometers en het onderhoud hierop voor UZ Gent en UGent
Referentienummer: D34200081/MPMO/ERA/DDW
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 38434510 Cytometers
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat de aankoop van een flowcytometer voor het Universitair Ziekenhuis Gent en een flowcytometer voor de Universiteit Gent, incl. plaatsen en in dienst stellen van de toestellen en het onderhoud erop.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Flowcytometer UZ Gent
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 38434510 Cytometers
Flowcytometer UGent
Perceel nr.: 2