Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221100 Bruggenbouwwerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Kop van Noord-Holland (NL321)
Land: Nederland
Algemene informatie
Voorbehouden deelname: