Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314000 Energie en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71315000 Technische installaties in gebouwen
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Waarde