23713-2022 - ResultaatBelgië-Gent: Beschermende en veiligheidskleding
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst persoonlijke beschermingsmiddelen
Referentienummer: Universiteit Gent-20OPE018-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
35113400 Beschermende en veiligheidskleding
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor de levering op afroep van persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM).
Deze opdracht omvat meerdere percelen.
1. Perceel 1: Wegwerphandschoenen
2. Perceel 2: Voetbescherming
3. Perceel 3: Veiligheidskledij
4. Perceel 4: Hoofd-, oog-, gelaats- en gehoorbescherming
5. Perceel 5: Handbescherming
6. Perceel 6: Ademhalingsbescherming
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Wegwerphandschoenen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voetbescherming
Perceel nr.: 2
Veiligheidskledij
Perceel nr.: 3
Hoofd-, oog-, gelaats- en gehoorbescherming
Perceel nr.: 4
Handbescherming
Perceel nr.: 5
Ademhalingsbescherming
Perceel nr.: 6