See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Echografie-scanners voor verschillende medische disciplines
Beschrijving: zie II.1.1
Interne identificatiecode: Iris-achats-PPP0KC-1532/3082/IA/2023/-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33112200 Echograaf
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Twee ultrasound scanners van topklasse voor de afdeling cardiologie van het Universitair Ziekenhuis Brugmann
Beschrijving: zie II.2.1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33112200 Echograaf
Perceel: LOT-0002
Titel: Twee cardiologische echoscanners van topklasse voor de afdelingen cardiologie en intensive care van UMC Sint Pieter
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Een mid-range echografie scanner voor de cardiologische afdeling in UMV Sint Pieter
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Een echografie-scanner voor de angiografie-afdeling in UMC Sint Pieter
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Een echografie-scanner voor anesthesie in UMC Sint Pieter
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Een echografie-scanner voor senologie in het UMC Sint Pieter campus César de Paepe
Interne identificatiecode: 6