237474-2024 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – ICT diensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ICT diensten
Beschrijving: ICT diensten Opdrachtgever wenst een dienstverleningsovereenkomst aan te gaan voor een periode van drie (3) jaar met twee (2) verlengingsopties van vierentwintig (24) maanden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: ICT diensten De geraamde waarde van de te sluiten overeenkomst wordt geschat op €60.000 per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 48000000 Software en informatiesystemen
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever wenst een dienstverleningsovereenkomst aan te gaan voor een periode van drie (3) jaar met twee (2) verlengingsopties van vierentwintig (24) maanden.