23811-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-'s-Gravenhage: Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
VWS EA Onderzoek medicatieveiligheid en medicatieoverdracht
Referentienummer: 201865006.028.111
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4.
Korte beschrijving
In de periode van februari 2022 tot en met april 2022 is een Europese aanbesteding (openbare procedure) uitgevoerd voor uitvoering van een ‘Onderzoek Medicatieveiligheid’ t.b.v. het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (PBS nummer: 2022/S 042-109150). Deze aanbesteding bestond uit twee (2) percelen. Voor beide percelen zijn geen inschrijvingen ingediend. Perceel 2 hebben wij vervolgens door middel van een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking aan een partij gegund (Aanbestedingswet 2012, artikel 2.32, lid 1, sub a.). De opdracht voor perceel 1 is wezenlijk gewijzigd. De aanbestedende dienst is voornemens deze gewijzigde opdracht door middel van een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking te gunnen aan één van de volgende twee partijen:
• ECORYS Nederland BV;
• Stichting NIVEL.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
73210000 Advies inzake onderzoek
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie hiervoor bijgevoegd document 'Opdrachtbeschrijving'. In dit document hebben wij de opdracht die wij willen aanbesteden uitgebreid beschreven.