Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Aanvragen of, indien van toepassing, inschrijvingen moeten worden ingediendvia elektronische weg op: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/295094/detailsAanvragen of, indien van toepassing, inschrijvingen moeten worden ingediendhet hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoolkantine- en cateringdiensten
Referentienummer: 2023.04
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 55523100 Verstrekken van schoolmaaltijden
II.1.4.
Korte beschrijving
Uitbaten van de schoolkantine en leveren van cateringdiensten
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Deze concessieovereenkomst is verdeeld in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 55523100 Verstrekken van schoolmaaltijden, 55524000 Catering voor scholen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
geraamd bedrag van 504.000 EUR over 4 jaar