238373-2024 - Resultaat
België – Seismische diensten – Uitvoeren van een 3D seismisch onderzoek, inclusief verwerving en verwerking
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoeren van een 3D seismisch onderzoek, inclusief verwerving en verwerking
Beschrijving: Uitvoeren van een 3D seismisch onderzoek, inclusief verwerving en verwerking
Interne identificatiecode: PPP04G-1032/4244/VITO-SEIS-RMA-2024
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71352100 Seismische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Opmaak van Toestemmingen, mobilisatie en aquisitie
Beschrijving: Opmaak van Toestemmingen, mobilisatie en aquisitie
Interne identificatiecode: VITO-SEIS-RMA-2024
Perceel: LOT-0002
Titel: Processing en dataverwerking
Beschrijving: Processing en dataverwerking