2. Procedure
Procedure
Titel: VR inrichting
Beschrijving: VR inrichting
Interne identificatiecode: PPP1HI-390/5048/BAM 2025-390
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: BAM 2025-390 1_1