23867-2025 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen – Preventief en correctief installatietechnisch onderhoud
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Preventief en correctief installatietechnisch onderhoud
Beschrijving: Preventief en correctief installatieonderhoud van verschillende objecten Voorkomende werkzaamheden volgens PVE
Interne identificatiecode: 2025-000386
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 45259000 Reparatie en onderhoud van installaties, 51112000 Installatie van elektriciteitsdistributie- en -regeluitrusting, 71315000 Technische installaties in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Perceel 1 omvat preventief en correctief installatieonderhoud aan 69 objecten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: geen opties
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Perceel 2 omvat preventief en correctief installatieonderhoud aan 4 objecten met aanvullende kerncompetenties
Interne identificatiecode: 2