See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoolmaatschappelijk werk
Beschrijving: Het uitvoeren van schoolmaatschappelijk werk ten behoeve van alle studenten tot 25 jaar van het Koning Willem I College. De totale waarde wordt begroot op €249.100,- per jaar.
Interne identificatiecode: INK/23.07/EA
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: n.v.t.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Regio 's-Hertogenbosch
Beschrijving: Het uitvoeren van schoolmaatschappelijk werk ten behoeve van alle studenten tot 25 jaar van het Koning Willem I College in de regio 's-Hertogenbosch.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties
Perceel: LOT-0002
Titel: Regio Meierijstad
Beschrijving: Het uitvoeren van schoolmaatschappelijk werk ten behoeve van alle studenten tot 25 jaar van het Koning Willem I College in de regio Meierijstad.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Regio Oss
Beschrijving: Het uitvoeren van schoolmaatschappelijk werk ten behoeve van alle studenten tot 25 jaar van het Koning Willem I College in de regio Oss.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Regio Land van Cuijk
Beschrijving: Het uitvoeren van schoolmaatschappelijk werk ten behoeve van alle studenten tot 25 jaar van het Koning Willem I College in de regio Land van Cuijk
Interne identificatiecode: 4