238756-2025 - Resultaat
België – Technische inspectiediensten – Raamovereenkomst voor de inventarisatie van de spoorslijtage bij De Lijn
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de inventarisatie van de spoorslijtage bij De Lijn
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de inventarisatie van de spoorslijtage bij De Lijn
Interne identificatiecode: SPN 2024
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631000 Technische inspectiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71631470 Diensten voor keuring van rails
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SPN 2024 - 1
Interne identificatiecode: 1