239200-2023 - MededingingNederland-Delft: Accommodatiebeheerdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Beheer en exploitatie wijkcentra gemeente Delft
Referentienummer: 5446058
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
98341100 Accommodatiebeheerdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze Europese aanbesteding is om te komen tot een Overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer, die in Opdracht van de Gemeente Delft de zorg op zich neemt voor accommodatiebeheerdiensten voor acht (8) wijkcentra en één (1) jongerencentrum en het uitoefenen van het werkgeverschap voor de toezichthouders van de speeltuinen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 100,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
98341000 Accommodatiediensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding