23924-2026 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Aanstelling van een ontwerpteam voor de bouw van een socioculturele zaal, een muziekacademie en een huisvesting voor de plaatselijke harmonie te Ledegem
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstelling van een ontwerpteam voor de bouw van een socioculturele zaal, een muziekacademie en een huisvesting voor de plaatselijke harmonie te Ledegem
Beschrijving: Aanstelling van een ontwerpteam voor de bouw van een socioculturele zaal, een muziekacademie en een huisvesting voor de plaatselijke harmonie te Ledegem
Interne identificatiecode: LED_Site_Samenkomst
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: LED_Site_Samenkomst - 1
Interne identificatiecode: 1