Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
BZK ROVK Bedrijfsgerelateerde zorg 2023
Referentienummer: 201865002.215.001
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van de Aanbesteding is (1) het sluiten van een Raamovereenkomst met één dienstverlener op het gebied van PAGO’s en PMO’s en, (2) het sluiten van een Raamovereenkomst met één dienstverlener op het gebied van keuringen, testen en vaccinaties. De intentie is dat beide Raamovereenkomsten op 1 oktober 2023 in gaan
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 8 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voormeerdere percelen, maximumaantal: 2
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: PAGO’s/PMO’s
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 33140000 Medische verbruiksartikelen, 85100000 Gezondheidsdiensten, 85121200 Diensten door medische specialisten, 85141000 Diensten verleend door medisch personeel, 85142000 Paramedische diensten, 85150000 Diensten voor medische beeldvorming
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Periodiek Arbeidsgezondheidskundig Onderzoek (PAGO) conform art. 18 Arbowet, met randvoorwaarden zoals beschreven in het Beschrijvend document onder paragraaf. 2.5.
Preventief Medisch Onderzoek (PMO) dat zich richt op de gezondheid, duurzame inzetbaarheid en leefstijl van medewerkers, met de randvoorwaarden zoals beschreven in het Beschrijvend document onder paragraaf. 2.5.
Perceel 2: Keuringen, testen en vaccinaties
Perceel nr.: 2
Medische keuringen zoals algemene en aanstellingskeuringen, periodiek medische keuringen.
Kwaliteitscriterium - Naam: SGCK 2: Het bijhouden van keuringen en vaccinaties / Weging: 300
Prijs - Weging: 400