239280-2024 - Resultaat
Nederland – Energie en aanverwante diensten – Ondersteuningsaanpak VvE's verduurzamen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ondersteuningsaanpak VvE's verduurzamen
Beschrijving: De gemeente Eindhoven wil een opdracht enkelvoudig onderhands verlenen aan de huidige huidige leverancier VvE transitiecentrum Brabant(VTCB). een helpdesk, informatiebijeenkomsten, fysieke cursusdagen, campagneboxen, oriëntatiescans, maatwerkadviezen incl. financiële doorrekening, organiseren van bijeenkomsten waarin Eindhovense VvE's ervaringen uitwisselen en procesbegeleiding voor VvE's die willen verduurzamen” wordt verleend. De gemeente Eindhoven heeft in het kader van vrijwillige transparantie (ex art. 4.16 Aw) besloten tot het publiceren van het voornemen om gebruik te maken van de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging als bedoeld in artikel 2.32 lid 1 sub b onderdeel 2 Aw (mededinging ontbreekt om technische redenen). 1.140.000,00
Interne identificatiecode: RD2023-0193
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Enkelvoudige onderhandse procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314000 Energie en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gehele opdracht
Beschrijving: Zie algemeen. 1.140.000,00
Interne identificatiecode: 1