239414-2023 - ResultaatBelgië-Liedekerke: Schuimblusmiddel of dergelijke preparaten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamcontract (4 jaar) aankoop milieuvriendelijke schuimvormende middelen voor interventies en opleidingen
Referentienummer: 2022/009
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
35111520 Schuimblusmiddel of dergelijke preparaten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Hulpverleningszone Vlaams-Brabant West wenst schuimvormende middelen met minimale of bij voorkeur zonder enige impact op het milieu aan te kopen voor interventies en opleidingen.
De benodigde vermoedelijke hoeveelheden worden als volgt ingeschat:
1. Schuimvormende middelen voor interventies
• Eerste jaar: 6.000 tot 10.000 liter
• Elk volgend jaar: 2.000 tot 4.000 liter
• Totaal over de volledige periode: 12.000 tot 22.000 liter
2. Schuimvormende middelen voor opleidingen
• Jaarlijks: 3.000 tot 6.000 liter
• Totaal over de volledige periode: 12.000 tot 24.000 liter
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Aankoop milieuvriendelijke schuimvormende middelen voor interventies
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Aankoop milieuvriendelijke schuimvormende middelen voor opleidingen
Perceel nr.: 2