239461-2023 - ResultaatBelgië-Dendermonde: Fietsen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Fietsleasing DDS-partners
Referentienummer: 2022/007
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34430000 Fietsen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
DDS organiseert de opmaak van een raamovereenkomst voor het organiseren van fietsleasing voor de personeelsleden van de afnemers.
De hierna volgende beschrijving van de leveringen is zuiver indicatief. De inschrijvers kunnen zich niet beroepen op de schijnbare verschillen die ze zouden opmerken tussen deze beschrijving en de inventaris in bijlage C.
Deze opdracht is een raamovereenkomst in de zin van artikelen 2, 35° en 43 van de Wet Overheidsopdrachten.
De leasing van fietsen impliceert een bijkomende dienstverlening wat betreft onderhoud, herstelling, verzekering en operationeel beheer en betreft een operationele leasing van zowel dames- als herenmodellen voor onder meer:
- klassieke stadsfiets;
- racefiets;
- plooifiets;
- elektrische plooifiets;
- elektrische fiets, basismodel (tot max. 25 km/h trapondersteuning);
- elektrische fiets, duurder model (tot max. 25 km/h trapondersteuning);
- elektrische bakfietsen;
- speed pedelecs met trapondersteuning.
Voor een volledig overzicht wordt verwezen naar de inventaris in bijlage B.
Het personeelslid heeft een vrije keuze uit het type fiets, ook trekkingfietsen, mountainbikes, gravelbikes, … kunnen deel uitmaken van de opdracht. De boven genoemde lijst is dus niet limitatief, maar dient enkel om een duidelijke vergelijking te kunnen maken tussen aanbieders die inschrijven op de aanbesteding.
Het concept van de leasing bestaat eruit dat de deelnemende personeelsleden van de deelnemende besturen beschikken over twee mogelijkheden voor de opstart van het leasingstraject:
1. De leasingsmaatschappij heeft een standaardaanbod van type fietsen zoals verder in het document beschreven
2. Het deelnemende personeelslid vraagt een offerte aan bij een lokale fietsenhandelaar, deze wordt dan omgezet naar een leasingsformule door het leasingsbedrijf.
De duur van de leasing bedraagt 36 maanden in de basisopdracht.
De beoogde overeenkomst is een raamovereenkomst die een contractueel kader schept met betrekking tot het vastleggen van voorwaarden van individuele opdrachten betreffende de operationele leasing, die in de loop van de opgegeven periode zullen worden toegewezen. De beëindiging van de raamovereenkomst leidt niet tot de beëindiging van de individuele opdrachten, die binnen de raamovereenkomst worden afgesloten. Deze individuele opdrachten blijven van kracht tot het einde van hun duur. Voor de andere bepalingen gelden die van de raamovereenkomst.
Deze opdracht betreft een opdracht op afroep, waarbij de hoeveelheid later wordt gespecificeerd. De inschrijver verbindt zich tot het leveren van alle bestelde hoeveelheden. Deze hoeveelheid wordt bepaald in functie van de werkelijke behoeften die zich voordoen op het ogenblik van de uitvoering van de opdracht. Dat bepalen, zal geschieden met bestelbonnen of een bestelformulier. De bestellingen dienen digitaal te gebeuren en niet op papier. Het formele recht om te leveren krijgt de leverancier uitsluitend door dergelijke bestelbonnen/bestelformulieren.
De inschrijver verbindt er zich toe vanaf de gunning tot het einde van de raamovereenkomst dan wel individuele opdracht gebaseerd op de raamovereenkomst, de in zijn offerte opgegeven fietsen te kunnen leveren. Bij een eventuele productaanpassing wordt een evenwaardig product geleverd tegen dezelfde voorwaarden als in de oorspronkelijke overeenkomst, waaronder de prijs. Het evenwaardig product dient te voldoen aan de technische bepalingen zoals opgegeven in het bestek.
De inschrijver verbindt er zich toe om steeds kwalitatieve producten af te leveren. Indien vastgesteld wordt dat de kwaliteit slecht of onvoldoende is of indien gebreken vastgesteld worden, dan moet de leverancier deze producten onmiddellijk terugnemen en onmiddellijk vervangen door de correcte kwaliteit zonder hiervoor kosten te kunnen aanrekenen.
Leveringsplaatsen: ...(zie opdrachtdocumenten)