Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leverancier gemeentelijke websites o.b.v. Open Webconcept gemeente Hollands Kroon
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72413000 Diensten voor het ontwerpen van websites
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van de opdracht is een leverancier te contracteren die de realisatie, (door)ontwikkeling, het beheer en onderhoud van een platform samen met ons gaat vormgeven. Het platform waarvoor Hollands Kroon kiest om haar websites op te realiseren is het Open Webconcept (https://openwebconcept.nl). Het Open Webconcept biedt ons een nieuw, toegankelijk en veilige digitale dienstverlening. Alle diensten en onderliggende programmatuur die nodig zijn voor de websites van de toekomst, maken hier deel van uit. Denk hierbij aan de realisatie, het onderhoud en beheer, de innovaties en ontwikkelingen en de centralisaties van de websites.
Zie voor meer informatie over aanbesteden in Noord-Holland de bijgevoegd bedrijfsflyer.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Leverancier gemeentelijke websites o.b.v. Open Webconcept gemeente Hollands Kroon.