2. Procedure
Procedure
Titel: Stedenbouwkundig plan Verdiplein
Beschrijving: Het opstellen van een ruimtelijke modellenstudie en een Voorlopig Ontwerp Stedenbouwkundig Plan (VOSP). Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 2025_096_RUI_RO
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Aanbestedende dienst volgt voor deze aanbesteding de Europese niet openbare procedure, bestaande uit twee fasen: de selectiefase en de gunningsfase. In de selectiefase kunnen aannemers zich aanmelden. Alle aanmeldingen worden gecontroleerd en worden daarna beoordeeld o.b.v. selectiecriteria. In de selectiefase zal aan Aanmelders (Gegadigden) worden gevraagd te bewijzen te voldoen aan de gestelde Uitsluitingsgronden en Geschiktheidseisen. De gunningsfase is slechts toegankelijk voor de in de selectiefase geselecteerde (maximaal) vijf (5) Gegadigden die een geldige Aanmelding hebben ingediend met het hoogst behaalde puntenaantal.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
Aanvullende classificatie (cpv): 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen, 71222000 Diensten door architectenbureaus voor buitenvoorzieningen, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het opstellen van een ruimtelijke modellenstudie en een Voorlopig Ontwerp Stedenbouwkundig Plan (VOSP). Zie selectieleidraad.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71222000 Diensten door architectenbureaus voor buitenvoorzieningen, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs