240511-2022 - MededingingBelgië-Dendermonde: Laboratoriumreagentia
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Levering en installatie van laboratoriumapparatuur chemie/immunochemie inclusief pre- en post- analytisch systeem, bijhorende reagentia, consumables en onderhoud
Referentienummer: 2021/459
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33696500 Laboratoriumreagentia
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze opdracht betreft een overeenkomst voor levering, installatie en implementatie van laboratoriumapparatuur chemie/immunochemie inclusief geautomatiseerd en gekoppeld pre- en post-analytisch systeem en bijkomende randapparatuur, bijhorende reagentia, consumables en onderhoud.
Tevens zit verwachten wij ondersteunende en aanvullende software programma’s om optimaal gebruik te kunnen maken van het aangeleverde systeem met optimale support service.