240835-2022 - ResultaatNederland-Veghel: Computerapparatuur
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU SKOVV - Tablets en toebehoren
Referentienummer: T15403
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30230000 Computerapparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
Het betreft hier een opdracht voor de levering van 8 tablets en toebehoren ten behoeve van Stichting Katholiek Onderwijs Veluwe Vallei.
Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Tablets.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het betreft hier een opdracht voor de levering van 8 tablets en toebehoren ten behoeve van Stichting Katholiek Onderwijs Veluwe Vallei.