Soort aanbestedende dienst Ander type: Netbeheerder
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
R/002201 Ham, Wasseven-Kwamol-In de Bus
Referentienummer: Fluvius Klassieke sector-R/002201 Ham, Wasseven-Kwamol-In de Bus-F03_1
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45233120 Wegenbouwwerken
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht behelst vooral:
Opbraak van bestaande wegenis
- De aanleg van een gescheiden rioleringsstelsel
- Aanleg van nieuwe wegenis
- Bouwen van pompstation en minigemalen
- Inrichten groenzone
- Aanleg van fietspaden
- Rooien van bomen
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen, 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding