See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Woonhuisbeveiliging Curaçao en Aruba
Beschrijving: De opdracht betreft Woonhuisbeveiliging op Curaçao (perceel 1 ) en Aruba (perceel 2) voor het ministerie van Defensie. Onder Woonhuisbeveiliging wordt verstaan: het bewaken en beveiligen van Woonhuizen op Curaçao en Aruba, het installeren en in stand houden van bewakings- en beveiligingsapparatuur; alarmopvolging: het ter plaatse komen als gevolg van een (elektronische) alarmmelding, het verifiëren van de melding en eventueel binnen wettelijke kaders ingrijpen met de noodzakelijke maatregelen ten einde de inbreuk te doen stoppen; het bewaken en beveiligen heeft betrekking op alle woonhuizen op Curaçao en alle woonhuizen op Aruba van alle medewerkers van het ministerie van Defensie die behoefte hebben aan Woonhuisbeveiliging.
Interne identificatiecode: 21423006
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Aanbesteder kiest voor een Europese procedure voor sociale en andere specifieke diensten (SAS). De procedure verloopt in één ronde. De aanbesteding wordt algemeen bekend gemaakt. Iedere geïnteresseerde aanbieder kan inschrijven. De keuze voor de procedure voor sociale en andere specifieke diensten komt voort het feit dat onderhavige aanbesteding (Woonhuisbeveiliging) betrekking heeft op diensten in de categorie “andere specifieke diensten’. De SAS procedure kenmerkt zich door een verlicht regime binnen de Aanbestedingswet 2012 (AW), waarbij de Aanbestedende Dienst meer vrijheden kent in de inrichting van de aanbesteding. Zo is een aantal artikelen uit hoofdstuk 2.3 van de Aanbestedingswet niet van toepassing op deze procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Curaçao
Beschrijving: Onder Woonhuisbeveiliging wordt verstaan: • het bewaken en beveiligen van Woonhuizen op Curaçao, het leveren, installeren en in stand houden van bewakings- en beveiligingsapparatuur; • alarmopvolging: het ter plaatse komen als gevolg van een (elektronische) alarmmelding, het verifiëren van de melding en eventueel binnen wettelijke kaders ingrijpen met de noodzakelijke maatregelen ten einde de inbreuk te doen stoppen; • het bewaken en beveiligen heeft betrekking op alle woonhuizen op Curaçao van alle medewerkers van het ministerie van Defensie die behoefte hebben aan Woonhuisbeveiliging.
Interne identificatiecode: 2143006
Belangrijkste classificatie (cpv): 79700000 Opsporings- en beveiligingsdiensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Aruba
Beschrijving: Onder Woonhuisbeveiliging wordt verstaan: • het bewaken en beveiligen van Woonhuizen Aruba, het leveren, installeren en in stand houden van bewakings- en beveiligingsapparatuur; • alarmopvolging: het ter plaatse komen als gevolg van een (elektronische) alarmmelding, het verifiëren van de melding en eventueel binnen wettelijke kaders ingrijpen met de noodzakelijke maatregelen ten einde de inbreuk te doen stoppen; • het bewaken en beveiligen heeft betrekking op alle woonhuizen op Aruba van alle medewerkers van het ministerie van Defensie die behoefte hebben aan Woonhuisbeveiliging.