241157-2025 - Mededinging
België – Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen – Namens GSD-V: Raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Namens GSD-V: Raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering ten behoeve van de (gepensioneerde) personeelsleden van de bij de GSD-V aangesloten besturen en instellingen, alsook hun naaste verwanten
Interne identificatiecode: Namens GSD-V: Raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering 2025
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66512000 Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Namens GSD-V: Raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering 2025 - 1
Interne identificatiecode: 1