2. Procedure
Procedure
Titel: Onkruidbeheersing op verhardingen gemeenten Bodegraven-Reeuwijk en Gouda
Beschrijving: Onkruidbeheersing op verhardingen gemeenten Bodegraven-Reeuwijk en Gouda 0
Interne identificatiecode: 2024-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Onkruidbeheersing op verhardingen gemeente Gouda 0
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Onkruidbeheersing op verhardingen gemeenten Bodegraven-Reeuwijk 0
Interne identificatiecode: 2