241461-2025 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Onderhoud Groenelementen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Groenelementen
Beschrijving: Europese Openbare Aanbesteding Onderhoud Groenelementen
Interne identificatiecode: 239670
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 45112700 Werkzaamheden voor landschapsarchitectuur, 77300000 Tuinbouwdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Groenvoorziening, Verharding & Onkruidbeheersing
Beschrijving: Binnen perceel 1 ligt de nadruk op hovenierswerk, tuin en grasonderhoud, het beheren van verhardingen en onkruidbeheersing.
Perceel: LOT-0002
Titel: Landschapsbeheer
Beschrijving: Binnen perceel 2 ligt de nadruk op landschapsbeheer met de focus op houtige, meerjarige begroeiing, een deel grasonderhoud, beheer van verhardingen en onkruidbeheersing.
Interne identificatiecode: 0239670