2. Procedure
Procedure
Titel: EA Schoonmaakdienstverlening en glasbewassing perceel 4
Beschrijving: De scope van de opdracht betreft: • Regulier en periodiek schoonmaakonderhoud • Glasbewassing • Bijvullen van sanitaire middelen • Vuilafvoer • Extra werkzaamheden op afroep Perceel 4 bestaat in totaal uit 22 locaties die binnen de scope van deze opdracht vallen. Deze locaties zijn geografisch (op basis van stadsdelen/wijken) verdeeld over: Parkwijk, Danswijk, Filmwijk, Regenboogbuurt en Sportpark Fanny Blankers Koen (FBK). Binnen dit gemeentelijke vastgoed vallen verschillende soorten locaties, zoals kantoorgebouwen, voormalige onderwijslocaties, gym- en sportzalen, lagere scholen, tijdelijke onderwijshuisvesting en een kerktoren.
Interne identificatiecode: IA2025.07.03
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 4
Beschrijving: Almere Parkwijk, Danswijk, Filmwijk, Regenboogbuurt en Sportpark FBK
Interne identificatiecode: 1