2. Procedure
Procedure
Titel: Online wervingsdiensten
Beschrijving: De gemeente heeft behoefte aan een online platform voor effectieve recruitment en arbeidsmarktcommunicatie. Het platform moet een breed publiek van werkenden en (latent) werkzoekenden nationaal en internationaal kunnen bereiken. De gemeente wil via het platform zelfstandig contact kunnen leggen met deze doelgroepen en hen de kans geven om zich te presenteren als potentiële werknemers. Daarnaast wil de gemeente via het platform zichzelf online profileren als werkgever, nieuws delen en campagnes voeren om haar doelgroep te bereiken. €282.000
Interne identificatiecode: 2024-469
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De gemeente heeft behoefte aan een online platform voor effectieve recruitment en arbeidsmarktcommunicatie. Het platform moet een breed publiek van werkenden en (latent) werkzoekenden nationaal en internationaal kunnen bereiken. De gemeente wil via het platform zelfstandig contact kunnen leggen met deze doelgroepen en hen de kans geven om zich te presenteren als potentiële werknemers. Daarnaast wil de gemeente via het platform zichzelf online profileren als werkgever, nieuws delen en campagnes voeren om haar doelgroep te bereiken.
Interne identificatiecode: 1