Voor u ligt de offerteaanvraag van gemeente Almere met betrekking tot Schoononderhoud Stranden. Ondernemers die aan de minimumeisen voldoen, al dan niet in de vorm van een samenwerkingsverband of door een beroep te doen op derden, worden van harte uitgenodigd een inschrijving in te dienen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/08/2022Einde: 01/08/2026
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
De looptijd van de overeenkomst zal 3 jaar zijn met 1 x een optie tot verlenging van 1 jaar