242859-2024 - Mededinging
Nederland – Kantoorautomatiseringssoftware – Microsoft Licenties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Microsoft Licenties
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor de levering van Microsoft licenties. 488 licenties
Interne identificatiecode: ICT202402
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48920000 Kantoorautomatiseringssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: MS Licenties onder GT Microsoft condities
Beschrijving: De Opdracht wordt niet opgedeeld in percelen, omdat: - Opdrachtgever van mening is dat er voldoende marktpartijen zijn die over voldoende capaciteit en specialisme beschikken om aan de volledige Opdracht te kunnen voldoen en daarnaast heeft Opdrachtnemer de mogelijkheid met onderaannemers te werken. - Opdrachtgever één aanspreekpunt wenst en ontzorgd wil worden. Opdrachtgever wil één Overeenkomst afsluiten voor het leveren van Microsoft licenties.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48920000 Kantoorautomatiseringssoftware, 72268000 Leveren van software
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging