242874-2024 - Mededinging
Nederland – Aanleg van snelwegen en wegen – Onderhouds- en vervangingswerkzaamheden aan de droge infrastructuur
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhouds- en vervangingswerkzaamheden aan de droge infrastructuur
Beschrijving: Aanbesteder is op zoek naar een opdrachtnemer die uitvoering geeft aan de onderhouds- en vervangingswerkzaamheden aan de droge infrastructuur, te weten de wegen en kades, op Nederlands grondgebied. De onderhoudswerken zullen zowel preventief als correctief van aard zijn. Deze overeenkomst bevat ook het uitvoeren van spoedwerkzaamheden ten gevolge van een onvoorziene omstandigheid. Daarnaast kunnen projecten die verband houden met werkzaamheden aan de droge infrastructuur onder de raamovereenkomst uitgevraagd worden. Raamovereenkomst voor maximaal 6 jaar met een totale maximale waarde van Euro 35.000.000,-
Interne identificatiecode: 202302468
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze aanbesteding heeft de aanbesteder gekozen voor de openbare procedure. Dat wil zeggen dat de beoordeling van de geschiktheid van de inschrijver en de beoordeling van de inschrijving in één ronde plaatsvinden. Bij deze procedure kunnen alle belangstellenden naar aanleiding van de publicatie van de betreffende opdracht op TenderNed een inschrijving indienen. De aanbesteder streeft ernaar om door middel van optimale openbaarheid marktpartijen maximaal de mogelijkheid te geven tot deelneming door het uitbrengen van een inschrijving en in aanmerking te komen voor de overeenkomst.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Aanbesteder is op zoek naar een opdrachtnemer die uitvoering geeft aan de onderhouds- en vervangingswerkzaamheden aan de droge infrastructuur, te weten de wegen en kades, op Nederlands grondgebied. De onderhoudswerken zullen zowel preventief als correctief van aard zijn. Het moment van uitvoeren zal in onderling overleg plaatsvinden. Meer informatie over de werkwijze is te vinden in bijlage 4 Bestek. Raamovereenkomst voor maximaal 6 jaar
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45233220 Wegdekwerkzaamheden voor wegen
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging