243207-2024 - Resultaat
België – Diensten in verband met software – Opbouw en hosting van een webplatform met onderliggend CRM – systeem en communicatiemogelijkheden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Opbouw en hosting van een webplatform met onderliggend CRM – systeem en communicatiemogelijkheden
Beschrijving: Het ontwikkelen, implementeren, en ter beschikking stellen (hosting) van een webplatform op maat van de werking, het beheer en de communicatienoden van OFP Prolocus (en haar kerngebruikers), het pensioenfonds voor de tweedepijlertoezegging van de contractanten van de Vlaamse publieke besturen. In eerste instantie is het portaal een informatie en communicatie-instrument, enerzijds vanuit OFP Prolocus, anderzijds naar OFP Prolocus.
Interne identificatiecode: Prov Ant - DOJO-Project4-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Het ontwikkelen, implementeren, en ter beschikking stellen (hosting) van een webplatform op maat van de werking, het beheer en de communicatienoden van OFP Prolocus (en haar kerngebruikers), het pensioenfonds voor de tweedepijlertoezegging van de contractanten van de Vlaamse publieke besturen.
Interne identificatiecode: 1