2. Procedure
Procedure
Titel: Den Helder Zuid - Upgrade Station
Beschrijving: FH vervangen van het jukkenperron. Outillage en Telecom, geleidelijn, verlichting, luidsprekers en vervangen van de luie trappen. Inclusief het verplaatsen van bovenleidingfundaties buiten de transferzone. Uitgangspunt is perron 1, en 2 vervangen (jukkenvervanging). De perrons 1 en 2 worden aangepast naar (perronbreedte conform OVS) 3,40 meter zie aanbestedingsdossier
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: zie opdrachtomschrijving
Interne identificatiecode: 1